Anunț licitație spațiu

ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU organizează licitaţie publică cu strigare, pentru închirierea suprafeței de 241 mp, în vederea desfășurării de activități de învățământ, în incinta Structură Școala Gimnazială Nr. 2, din Bd. Republicii Nr. 226, Piteşti, Argeș, ultima zi de înscriere fiind 23 iulie 2019, ora 14.00. Licitaţia va avea loc în data de 25 iulie 2019, ora 10.00, la sediul Școlii Gimnaziale Tudor Vladimirescu, din Str. Călugăreni Nr. 3, Pitești, Argeș. Caietul de sarcini se poate solicita la secretariatul Școlii Gimnaziale Tudor Vladimirescu, din Str. Călugăreni Nr. 3, Pitești, unde se va depune și documentaţia pentru înscriere. Informaţii suplimentare se pot obţine la numărul de telefon 0248/214608.

SESIUNE DE INFORMARE, PROMOVARE, VIZIBILITATE CP

SESIUNE DE INFORMARE

INVITAȚIE

AFIS erasmus

EDUCAȚIA NE UNEȘTE

Dezbaterea proiectului " Educația ne unește "

CONTESTAȚII - OLIMPIADA DE MATEMATICĂ CLASA a IV-a, FAZA JUDEȚEANĂ

ANUNȚ

EVENTUALELE CONTESTAȚII SE VOR DEPUNE LUNI, 15.04.2019, LA SECRETARIATUL ȘCOLII GIMNAZIALE „TUDOR VLADIMIRESCU” PITEȘTI, ÎNTRE ORELE 8:00-12:00.

COMISIA JUDEȚEANĂ

REZULTATE - OLIMPIADA DE MATEMATICĂ CLASA a IV-a, FAZA JUDEȚEANĂ