REZULTATE - UNIVERSUL CAMPIONILOR - 24 MARTIE 2018

CONCURS PENTRU SELECȚIA GRUPELOR DE EXCELENȚĂ

REZULTATE

UN VOT PENTRU ŞCOALA TA

Concursul Caroli care premiaza cea mai votata scoala din Pitesti a fost lansat ! Puteti sa va sustineti scoala in perioada 23-30 septembrie, intrand pe www.caroli.ro. Cea mai votata scoala castiga echipamente sportive pentru toti invataceii clasei intai!

Pentru a creste sansele scolii dumneavoastra in concurs, puteti sa raspanditi vestea!

UN NOU ÎNCEPUT

Un nou început...

DIN ACTIVITATILE NOASTRE

ACTIVITATI LUNA MAI

CONCURS JUDEŢEAN ,, MINUNATA LUME A COPILĂRIEI"

CONCURS JUDEŢEAN ,, MINUNATA LUME A COPILĂRIEI "

PROTOCOL COLABORARE

CRACIUNUL VINE DIN QATAR!

Către Comunitatea românilor din Qatar,

Ne exprimăm pe această cale recunoștința pentru contribuția în realizarea proiectului Mos Crăciun vine din Qatar. Prin generozitatea dumneavoastră, bucuria sărbătorilor a înflorit pe fețele celor 56 de copii ai Școlii Gimnaziale Tudor Vladimirescu din Pitești.

Citește mai departe:CRACIUNUL VINE DIN QATAR!

DARUIND VEI DOBANDI-DONATII

PENTRU ELEVII DE LA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “TUDOR VLADIMIRESCU”, DIN PITEȘTI, MOȘ CRĂCIUN VINE DIN ÎNDEPĂRTATUL QATAR

Dorind ca bucuria sărbătorilor să înflorească pe fețele tuturor copiilor din școală, reprezentanții Consiliului elevilor Școlii Gimnaziale Tudor Vladimirescu Pitești au propus ca principalii beneficiari ai acțiunilor umanitare organizate de școală să fie colegii lor aflați în dificultate.
Astfel, în cadrul campaniei Dăruind vei dobandi!, s-au făcut donații în bani, s-au organizat expoziții cu vânzare de obiecte confecționate de elevi cu ajutorul părinților și al cadrelor didactice.

Citește mai departe:DARUIND VEI DOBANDI-DONATII

Sunteți aici:Home Activitati